Леся Червінська фото

Леся Червінська

СЕО

Кандидат наук, магістр державного управління в сфері інформаційних технологій та публічного управління. Автор навчальних програм «Репутаційний менеджмент» та «Управління комунікаціями державних структур».

Керувала комунікаціями Міністерства оборони України та Національного агентства інвестицій. Відповідала за комунікаційний напрям Національного агентства підготовки Чемпіонату Європи з футболу «Євро–2012», була PR-директором НСК «Олімпійський» під час його будівництва, підготовки та проведення «Євро-2012».

Створила 12 прес-служб органів влади, політичних діячів, громадських організацій.

Олександр Стасюк

Фахівець із розбудови цифрових комунікацій

Експерт в UNDP Ukraine проєкту парламентської реформи, фахівець із розбудови цифрових комунікацій.

Очолював медійний штаб партій на парламентських і місцевих виборах. Працював над розбудовою ефективних комунікацій у державному та громадському секторі.

Забезпечував комунікаційний супровід проєктів Міністерства регіонального розвитку.

Віталіна Шумська

Івент-менеджер

15 років досвіду з організації та проведення заходів – більше 100 прес-конференцій, 50 заходів міжнародного рівня (бізнес-форумів, конференцій, виставок, семінарів).

Співпрацювала з УЄФА під час Чемпіонату Євро-2020, проводила концерти (100-тисячники) на НСК «Оліпійський» та Майдані Незалежності.

Ірина Лянна

Експерт зі стратегічних та кризових комунікацій

Ментор УВКБ ООН із просування бренду.

Досвід роботи в сфері державних комунікацій та політичного піару – 20 років. Працювала у Верховній Раді України, Міністерстві юстиції України, Національному агентстві з питань запобігання корупції та обласних державних адміністраціях. Забезпечувала розробку та реалізацію комунікаційної стратегії органів державної влади, а також інформаційний супровід перших осіб відповідних органів влади та народних депутатів України.

Альона Гурківська

Аналітик державної політики

Досвідчений спікер тренінгів із Регламенту та аналізу державної політики для працівників Апарату ВР України, Уряду, неурядових організацій та журналістів.

Автор Зеленої Книги «Як забезпечити якість законів?», має низку публікацій в сфері реформи парламенту та аналізу державної політики.

Співпрацювала з різноманітними політичними партіями та проектами у сфері аналізу політики для написання політичних програм, стратегій, ключових комунікаційних елементів.

Ярина Яковишин

Фахівець із урядових комунікацій

Керівник інформаційного управління Міністерства охорони здоров’я України. Магістр публічного управління та адміністрування.

Була керівником Управління комунікацій Державного управління справами.

Має досвід роботи в успішних виборчих кампаніях політичних партій та кандидатів у депутати мажоритарних округів.

Сфера інтересів та діяльності – розробка інформаційної та іміджевої стратегії, проведення брифінгів, прес-конференцій, моніторинг, підготовка інформації для коментарів, інтерв’ю керівництва та уповноважених осіб, реагування на критичні ситуації.

Алла Дубровик-Рохова

Фахівець із антикризового PR

Консультант із питань побудови репутації та особистісного PR. Журналістка, редакторка відділу економіки в щоденній Всеукраїнській газеті «День».

PR-директор бізнес-школи МІМ та «Римського клубу».

Станіслав Хейло

Копірайтер, сценарист

Фахівець моделювання соціальних комунікацій та побудови сценаріїв. Має великий досвід у написанні текстів для політичних діячів та артистів.

Один із авторів-сценаристів рейтингових телевізійних проектів, які стали «народними», а саме: «Велика Різниця по-українськи» (1+1), «Коли Ми Вдома» (СТБ), «Дочки-Матері» (СТБ).

Леся Соловчук

Комунікаційник

Досвідчений журналіст та редактор, інформаційний аналітик та стратег. Має 10-річний стаж у державному піарі.

Вела інформаційний супровід РНБО під час гарячої фази російсько-української війни (2014–2015).

Один із очільників Інфоцентру «Україна–2012» під час Євро–2012, розробник інформаційної стратегії і  головний редактор сайту «Україна 2012».

Була прес-секретарем міністра Міністерства сім’ї молоді та спорту.

Організовувала медіакампанію Українського жіночого конгресу–2019.

Тетяна Гафінчук

Фахівець із урядових комунікацій

Фахівець із зв’язків із громадськістю із 10-річним досвідом роботи в медіа та комунікаціях.

Очолювала PR-службу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

Має досвід створення та просування контенту для різноманітних соціальних майданчиків: Facebook, Instagram, YouTube.

Ірина Ковальчук фото

Ірина Ковальчук

Фахівець із комунікацій

8-річний досвід в роботі прес-служб державних органів влади та громадського сектору як PR-спеціаліста, прес-секретаря та керівника прес-служби.

Участь у виборчих кампаніях політиків та політичних партій.

Координатор грантового проекту МФ «Відродження» «Підвищення якості фахової освіти в галузі новітніх медіа в регіональних навчальних закладах».

Є до нас запитання?

Залиште нам повідомлення, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом ⟶